Новини‎ > ‎

Дієве партнерство, витримане роками: кафедра ІАСУ отримала нове обладнання від Шнейдер Електрик

опубліковано 25 січ. 2018 р., 12:45 Александр Пупена
Компанія Schneider Electric, світовий експерт з енергоменеджменту і автоматизації, надала нове обладнання для модернізації "Лабораторії мікропроцесорної техніки Schneider Electric" кафедри ІАСУ Національного університету харчових технологій.
Лабораторія "підсилилася" сучасними мікропроцесорними контролерами М221 лінійки SoMachine, частотним перетворювачем Altivar 630, CPU PAC M340 2020 та іншими мікропроцесорними пристроями. Кафедра ІАСУ та Шнейдер Електрик Україна вже більш ніж 20 років співробітничають у напрямку підготовки спеціалістів з автоматизації та створення навчальних матеріалів. За цей час авторизована навчальна лабораторія оновлювалась вже з десяток разів, що позитивно відображалося на навчальному контенті та рівні підготовки спеціалістів. Нові контролери M221 замінять старі, але добре зарекомендовані ПЛК кінця 90-х років TSX Micro, які використовувалися для базового рівня підготовки по програмуванню. Інше обладнання буде використане в дисциплінах "Промислові мережі та інтеграційні технології", "Людино-машинні інтерфейси".
Ми вдячні керівництву і співробітникам Шнейдер Електрик Україна за надану підтримку. А найближчим часом очікуйте на нові навчальні матеріали ;-)
              

Comments