Новини‎ > ‎

Профорієнтація в дії

опубліковано 5 лист. 2018 р., 00:14 Александр Пупена

31 жовтня 2018 р. на факультет Автоматизації і комп’ютерних систем (АКС), а саме на  кафедру  Інтегрованих автоматизованих систем управління (ІАСУ) НУХТ завітали гості з Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцею-загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2».  

Для ознайомлення з кафедрою та можливостями підготовки фахівців зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології» приїхали: директор школи  Муравська Ірина Борисівна, учні старших класів та їх класний керівник Дрозд Марія Петрівна. Гостей зацікавили сучасні лабораторії мікропроцесорних контролерів та вимірювальної техніки, результати роботи студентського наукового гуртка, а саме створений студентами факультету АКС 3D принтер  та робот який вмій грати на синтезаторі. Родзинкою зустрічі був організований та проведений майстер-клас з програмування промислових контролерів, що організували та провели: асистент кафедри ІАСУ Полупан Володимир Володимирович, старший викладач кафедри ІАСУ Клименко Олег Миколайович, асистент кафедри ІАСУ Міркевич Роман Миколайович. На такому цікавому заході кожен з учнів міг спробувати себе в ролі розробника програмного забезпечення для автоматизованої системи та відповідно перевірити свою розробку на лабораторній роботизованій установці.

Гостей зустрічали: декан факультету АКС доцент Форсюк Андрій Васильович, завідувач кафедри ІАСУ професор Ельперін Ігор Володимирович та доцент кафедри ІАСУ Смітюх Ярослав Володимирович. На завершальному етапі зустрічі  відбулося обговорення перспектив поглиблення подальшої співпраці університету та школи.


Comments