Новини‎ > ‎

Робоча зустріч членів ТК-185 "Промислова автоматизація"

опубліковано 10 лист. 2017 р., 00:01 Александр Пупена
    9 листопада 2017 року на кафедрі ІАСУ НУХТ була проведена робоча зустріч членів технічного комітету стандартизації "Промислова автоматизація". На зустрічі були присутніми керівники підприємств та їх структурних підрозділів, зокрема асоціації АППАУ, Siemens, Phoenix Contact, IT Enterprise, викладачі кафедр автоматизації вищих навчальних закладів (НУХТ, КПІ та КНУБА).

На зустрічі вирішувалися поточні питання:
  • про стан виконання плану, наміченого на попередній зустрічі
  • про подальший шлях затвердження найбільш затребуваних в Україні сучасних світових стандартів в області автоматизації
  • про можливі шляхи залучення різних гравців ринку до створення просвітницьких матеріалів, супутніх стандартам
  • про погодження проекту національного стандарту ДСТУ EN 61557-9, розробленого технічним комітетом стандартизації «Засоби вимірювання електричних і магнітних величин» (ТК 90)
   
    
Також з керівництвом IT Enterprise обговорювалися  питання щодо залучення їх до участі в роботі ТК-185. Враховуючи великий досвід та успіх роботи компанії на ринку ERP та MES систем, їх вклад в роботу комітету за напрямком стандартів управління підприємством може бути дуже суттєвим. Були визначені можливі шляхи подальшої співпраці.
    Крім робочих питань ТК 185, учасники зустрічі обговорювали інші професійні питання. Зокрема, попередньо були обговорені напрямки та умови подальшої співпраці кафедри ІАСУ НУХТ та IT Enterprise в питаннях:
  • використання програмних продуктів IT Enterprise ERP/MES в навчальному процесі підготовки автоматників та економістів
  • використання хмарних сервісів Clobbi  в навчальному процесі та наукових дослідженнях
  • взаємної співпраці в напрямку розвитку стратегій інтеграцій рівня АСУТП, MES та ERP   
    Наприкінці зустрічі була проведена невелика екскурсія по лабораторіям кафедри ІАСУ НУХТ, де гості мали можливість подивитися на матеріально-технічне оснащення навчального процесу підготовки спеціалістів-автомаників. Нагадуємо, що Ви також можете подивитися наші лабораторії у віртуальному турі.  

Comments