Новини‎ > ‎

Участь нашої команди в олімпіаді з “Механотроніки та машинобудування”

опубліковано 21 груд. 2016 р., 12:41 Олег Клименко   [ оновлено 21 груд. 2016 р., 12:44 ]

         21 листопада в НТУУ “КПІ” розпочалася VIII Всеукраїнська студентська олімпіада з “Механотроніки та машинобудування”.

        В рамках програми олімпіади відбулися командні та індивідуальні змагання, в яких прийняли участь  25 команд з 15 технічних університетів України.

         Студенти різних спеціальностей розробляли автоматизовані системи, налагоджували механізми, програмували контролери та представляли на суд журі працюючі технічні системи з десятків різних елементів, з різними алгоритмами управління та засобами контролю.

         Звичайно така подія не могла відбутися без студентів факультету АКС.
         Була сформована команда з таких талановитих хлопців, як Сюрменко Віталій, Ткаченко Антон, Балнов Артемій, Бокоч Іван, Богдан Романюк та керівником Юрієм Борисовичем Бєляєвим.

        Після напруженої боротьби, наша команда увійшла в п'ятірку кращих і посіла четверте місце!

         Також не можемо не відзначити, капітана команди - Ткаченка Антона, який прийняв участь в особистому заліку та дійшов до суперфінала, увійшовши в десятку переможців!

         Але в цьому році НТУУ “КПІ” не обмежився проведенням олімпіади з  “Механотроніки та машинобудування”.

         25 листопада, в рамках всесвітньої практики, був проведений конкурс WorldSkills, в якому прийняла участь наша команда. Хлопці в перше зустрілися з задачами такого рівня, але озброївшись кмітливістю і гострим розумом, дійшли до фінала!

         Наша команда повернулася зі щитом і з високими нагородами, прославляючи наш факультет і університет в цілому. Залишається тільки їм подякувати і побажати успіхів в усіх починаннях.

 

Comments