Статті‎ > ‎S88.01 Tutorial‎ > ‎

Вступ

Ласкаво просимо!

Після випуску першої частини стандарту S88, біля десяти років тому (1995 рік, примітка перекладача),  про нього вже багато було сказано . Статті, документи, презентації, навіть декілька книжок розказують про його історію і заслуги.

Але ми практично не бачили онлайн матеріалу, який дійсно пояснює основи цього стандарту.  Тому ми задумали спробувати наші сили в створенні посібника по першій частині стандарту.  

Що ви дізнаєтесь з цього посібника?

Цей посібник охоплює багато аспектів S88.01, але не сильно заглиблюється в пояснення чи приклади. Для детального ознайомлення з особливостями стандарту читайте наш надрукований посібник

Як працює цей посібник?

Оскільки S88.01 складається з декількох тісно пов’язаних логічних частин, немає одного найкращого шляху пояснити стандарт від одного кінця до іншого. Тому ми вибрали шлях пояснення, який на нашу думку найбільш підходить для даного онлайн-посібника.   

Для кого цей посібник?

Цей посібник призначений для людей, які хочуть дізнатися про основи стандарту S88. Якщо Ви трохи знайомі з S88, можливо посібник пояснить деякі речі дещо по-іншому, ніж так, як Ви читали раніше.  Це може допомогти прояснити деяку плутанину, або дати Вам деякі ідеї про те, як краще пояснити стандарт іншим.        

Далі

Ми почнемо з короткого огляду передумов (і історії) появи стандарту. Поїхали! 
 
Comments