Смітюх Ярослав Володимирович

Народився 19 січня 1979 р. у  с. Завадівка, Володарського району, Київської області.

У 1996 р. вступив до Українського державного університету харчових технологій на енергетичний факультет, закінчив магістратуру у 2002 р. за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами» на новоствореному факультеті автоматизації і комп’ютерних систем. У 2002 році вступив до аспірантури  за спеціальністю «Автоматизація технологічних процесів».

В період з  2002 р. до 2007 р. по у працював асистентом кафедри автоматизації та компютерно-інтегрованих технологій.    

У 2007 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Автоматизоване управління браго ректифікаційною установкою на основі сценарного підходу». З 2008 р. заступив на посаду доцента кафедри автоматизації та компютерно-інтегрованих технологій.

В період з 2008 р. по 2011 р. – заступник декана з навчальної роботи по факультету автоматизації і комп’ютерних систем.

З 2011 р. заступник завідувача кафедри автоматизації процесів управління.

У 2012 р. отримав вчене звання доцента по кафедрі автоматизації процесів управління.

Підготував одного кандидата наук, автор більш ніж 70 наукових та науково-методичних праць, з них: 60 наукових праць, 12 методичних рекомендацій, 2 наукових монографії(одна на англійській мові, разом із закордонними колегами) та три навчальних посібники. 

Сфера наукових та практичних інтересів – розробка інтелектуальних систем керування різного рівня та призначення, багаторівневі системи автоматизованого керування. 

Приймаю участь в таких навчальних курсах: Спеціальні комп’ютерні системи, Інтелектуальний аналіз даних, Моніторинг та методи контролю довкілля, Апаратно-програмні засоби збору та обробки екологічної інформації, Інтелектуальні системи керування.  

Comments