top of page
DSC_9659_edited.jpg
Лабораторія технологічних вимірювань

Загальна інформація

Лабораторія оснащена сучасними технічними засобами для вимірювання основних технологічних параметрів: тиску , температури, витрати, рівня та фізико-хімічних властивостей. В основному використовуються датчики і прилади фірми Siemens. Для вимірювання окремих технологічних параметрів використовуються різноманітні прилади, які працюють за різними принципами роботи.

вим1.png

Вимірювання витрати

Для вимірювання витрати – індукційні і  коріолісові витратоміри, витратоміри змінного і постійного перепаду тиску

вим3.png

Вимірювання температури

Для вимірювання температури – термометри опору і термопари, манометричні термометри

вим5.png

Вимірювання рівня

Так для вимірювання рівня представлені: гідростатичні, ємнісні, ультразвукові і радарні рівнеміри, кондуктометричні та ємнісні сигналізатори рівня.

вим2.png

Вимірювання тиску

Для вимірювання тиску – деформаційні та електричні манометри та дифманометри.

вим4.png

Дисципліни

В лабораторії проводяться заняття з навчальних курсів: Метрологія, технологічні вимірювання та прилади, Автоматизовані системи управління технологічними процесами, Автоматизація та управління біотехнологічним виробництвом, Основи автоматизації теплоенергетичних процесів та установок, Автоматизація холодильних машин та установок, Автоматизація виробничих процесів.
В процесі роботи в лабораторії студенти отримують практичні навички роботи с сучасними технічними засобами автоматизації, їх програмуванням та налагодженням. Всі стенди в лабораторії зроблені студентами.

DSC_9651.JPG
DSC_9657
DSC_9659
P1010033
DSC_9651
DSC_9648
DSC_9645
DSC_9646
DSC_9636
DSC_9641
DSC_9635
DSC_9637
DSC_9645
bottom of page