top of page
Рукопожатие в офисе
Партнерство

Національний університет харчових технологій є академічним членом АППАУ (Асоціації промислових підприємств автоматизації в Україні). З самого започаткування АППАУ викладачі кафедри АКТСУ приймають активну участь в розробці та обговоренні кращих "практик" та стандартів, працюють над формуванням та підтримки важливих напрямків розвитку галузі промислової автоматизації та Індустрії 4.0/5.0 в Україні. Лист підтвердження.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІСТІ-ПРО» є офіційним представником Advantech в Україні і представляє торгову марку ПРОКСИС. Вже кілька років кафедра співпрацює з компанією в напрямку промислового Інтернету речей (IIoT), у 2019 році було підписано меморандум про співробітництво. 

СВ Альтера є відомим в Україні постачальником промислових засобів автоматизації, і допомогла кафедрі в укомплектуванні лабораторій, зокрема технічних засобів автоматизації та VIPA. Співробітництво між нашими організаціями направлено на розвиток технічних компетенцій здобувачів та спеціалістів в області промислової автоматизації, що багаторазово обговорювалося на зустрічах.

ТІСЕР

ТІСЕР є інжиніринговою компанією, яка займається розробленням та впровадженням установок та систем автоматизації в харчовій промисловості. У цій компанії працюють наші випускники різних років випуску, а провідні спеціалісти компанії є стейкхолдерами робочих програм (лист-відгук) та приймають участь в захистах кваліфікаційних робіт.

«Енікон» - сучасна інжинірингова компанія в сфері промислової тепло- та електроенергетики. Наші випускники дуже ціняться в цій компанії, велика кількість з них там працюють вже багато років, а освітні програми отримують високу оцінку.

Шнейдер Електрик Україна одна із перших фірм-розробників засобів автоматизації, яка регулярно співпрацює з кафедрою АКТСУ. Сумісним зусиллями була обладнана навчальна лабораторія "Мікропроцесорних засобів автоматизації Schneider Electric" (А-532). Викладачі кафедри приймають участь в різноманітних семінарах та конференціях (лист підтвердження).

Протягом кількох років викладачі нашої кафедри приймали участь в різноманітних заходах які організовувала Phoenix Contact Україна. У 2023 році наш університет та Phoenix Contact підписали меморандум в рамках якого планується сумісно розвивати різноманітні напрямки Індустрії 4.0. 

КСК-Автоматизація, як офіційний постачальник промислового обладнання Mitsubishi-Electric кілька років допомагала в створенні та модернізації спеціалізованої лабораторії в аудиторії А-426.

Індасофт-Україна спеціалізується на цифровій трансформації промислових підприємств, зокрема постачанням сучасного обладнання та ПЗ а також інтеграцією. Наші випускники дуже ціняться в цій компанії а освітні програми отримують високу оцінку.

Компанія Саутком займається розробкою та впровадженням автоматизованих систем керування технологічними процесами для різних галузей. Більшість співробітників компанії є нашими випускниками. Сумісно з Сайтком викладачі нашої кафедри регулярно приймають участь в розробленні та введенні в дію систем керування.  

bottom of page