Новини‎ > ‎

Доробки нашої кафедри увійшли в Топ 10 проектів в промоції Індустрії 4.0 в Україні!

опубліковано 16 трав. 2019 р., 06:42 Александр Пупена
   
Доробки нашої кафедри увійшли в Топ 10 проектів в промоції Індустрії 4.0 в Україні!
    "В квітні 2014 року на Ганновері українська делегація «Ріттал-Україна» вперше відкрила для себе Індустрію 4.0, і тоді вперше з’явились окремі звіти АППАУ. 2 наступні роки були тестовими – Індустрія 4.0 була просто однією з тем конференцій та окремих комунікацій. З 2016 року розпочались системні, регулярні комунікації про Індустрію 4.0 – й в самих різноманітних аспектах. Таким чином, можна сказати, що сьогодні минає 5 років цієї промоції. 5-річний період доцільніше аналізувати й в контексті того, що великі європейські країни розпочали свої національні рухи та промоцію також в 2014 році."
    "Виконавча дирекція АППАУ пропонує свій варіант топ 10. Нумерація нижче не означає рейтинги – кожен з партнерів вніс свій особливий вклад в розвиток в тій чи іншій сфері Індустрії 4.0."
    "Кафедру АКТСУ (Автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління) Національного університету харчових технологій (НУХТ) по праву можна вважати найбільшим промоутером Індустрії 4.0 серед всіх технічних університетів. Роботи НУХТ в цьому напрямі покривають цілий спектр статей, методичних та лабораторних робіт, перекладів стандартів тощо. По нашим оцінкам цих робіт більше, ніж всіх інших ВНЗ – членів АППАУ разом взятих. Й окреме місце в цьому переліку займає ініціатива Технічних Днів Автоматизації (ТДА), – 1-денних конференцій для інженерів. Кілька останніх були присвячені темам Індустрії 4.0, але в цій ініціативі важлива сама ідея – глибокий, цілеспрямований фокус на тому, щоб разом розбиратись в технічних деталях та нюансах різних технологій, й пояснювати «як це працює». Важливо також відмітити, що дні ТДА стали спільним проектом – надбанням для інших ВНЗ, членів АППАУ – подібні дні в минулі роки пройшли в КПІ, КНУБА, ОНАХТ."
    Куратор напрямку «Індустрії 4.0 в НУХТ», Олександр Пупена, найбільшим значимим доробком за останній час вважає останній курс по технологіям Індустрії 4.0. Це перший відкритий навчальний онлайн курс по IIoT (Промисловий Інтернет речей) українською мовою.
    Діяльність команди АКТСУ НУХТ є новаторською в промоції Індустрії 4.0 також по рівню залучення аудиторії. З матеріалами можна ознайомитися на сайті кафедри, YouTube каналі, сторінці Facebook. Багато презентацій викладено на каналі Slideshare куратора напрямку. Команда також створює чудові гумористичні ролики які користуються великою популярністю в інженерів."   
    З повним переліком Топ10 можна ознайомитись за посиланням.


Comments