top of page
Наукові конференції

Викладачі та здобувачі кафедри регулярно приймають участь в різноманітних наукових конференціях України та світу. Також викладачі кафедри є організаторами конференцій, зокрема «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами» та «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

   

Матеріали конференції «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами» за останні 4 роки.

 

Матеріали конференції «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті" за останні 4 роки. (Секція «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»).

Викладачі кафедри також регулярно проводять напівформальні конференції в форматі технічного дня автоматизації (ТДА) де обговорюють актуальні питання разом з представниками підприємств різного направлення, що так чи інакше пов'язані з автоматизацією. З матеріалами конференції  можна познайомитися за посиланням www.tda.in.ua.

bottom of page