top of page
A531.tif
Лабораторія VIPA

Історія

Лабораторія була створена у 2000 році і отримала статус авторизованого навчального центру фірми VIPA.

Рисунок1.png

Дисципліни та самопідготовка

В лабораторії проводяться заняття з навчальних курсів: Промислові логічні контролери, Людино-машинні інтерфейси, Промислові мережі, Мікропроцесорні системи управління електроприводом, Системи автоматизованого проектування EPLAN, Мікропроцесорна техніка. В процесі роботи в лабораторії студенти отримують практичні навички з програмування промислових мікропроцесорних контролерів фірми VIPA. Крім того, враховуючи, що промислові контролери VIPA апаратно і за системою команд сумісні з промисловими контролерами Siemens, студенти отримують навички роботи з ними.

4.JPG

Розвиток лабораторії

Завдяки нашому партнеру СВ Альтера лабораторія постійно модернізується за рахунок появи нового обладнання та ПЗ. Це у свою чергу спонукає до модернізації освітніх та робочих програм.

07062013785.jpg

Обладнання

Лабораторія обладнана програмованими промисловими контролерами різної потужності (VIPA100, VIPA200, VIPA300, VIPA500, CPUSpeed7, CPU SLIO), операторськими панелями (TD03 та ОР03, імітаторами дискретних і аналогових сигналів, енкодерами (датчиками положення), перетворювачами частоти разом з двигунами, та контролерами крокових двигунів (разом з кроковими двигунами).

1.jpg

Програмне забезпечення

На комп'ютерах встановлене спеціалізоване програмне забезпечення (навчальні версії), зокрема для розроблення проектів для промислових контролерів та SCADA/HMI, MES/MOM та інші інструментальні засоби. Також студенти розробляють документацію для систем управління з використанням спеціалізованого ПЗ (Eplan Electric).

vipa4.png
IMG_1887
IMG_1884
IMG_1886
IMG_1879
IMG_1877
3
1
4
bottom of page