top of page
А426.jpg
Лабораторія Mitsubishi Electric

Історія

Лабораторія була створена у 2003 році за підтримки фірм  MITSUBISHI ELECTRIC та КСК-Автоматизація.

mit2.png

Додаткові особливості

В лабораторії є два типи стендів: укомплектовані від самого виробника та розроблені на кафедрі (модель технологічного обєкту). Це дає змогу студентами вирішувати рзномантіний клас завдань.

1.jpg

Дисципліни та самопідготовка

В лабораторії проводяться заняття з навчальних курсів: Програмовані логічні контролери, Промислові інформаційні мережі та інтеграційні технології, Автоматизація виробничих процесів, Мікропроцесорні системи управління електроприводами. В процесі роботи в лабораторії студенти отримують практичні навички з програмування промислових мікропроцесорних контролерів фірми Mitsubishi Electric серії Alpha/FX/Q у програмних середовищах SW0D5-ALVS-EU, GX IEC Developer, MELSOFT iQ Works з використанням технологічних мов програмування міжнародного стандарту МЕК 61131-3

mit3.png

Обладнання

Лабораторія обладнана програмованими промисловими контролерами різної потужності (ALPHA2, FX1N, FX3U, MELSEC Q), операторськими панелями серії GOT 1000, частотними перетворювачами, мережевими модулями CC-Link, Ethernet.

3.jpg

Програмне забезпечення

На комп'ютерах встановлене спеціалізоване програмне забезпечення (навчальні версії), зокрема для розроблення проектів для промислових контролерів та SCADA/HMI та інші інструментальні засоби.

mit5.png

Розвиток лабораторії

Завдяки нашому партнеру КСК Автоматизація лабораторія постійно модернізується за рахунок появи нового обладнання та ПЗ. Це у свою чергу спонукає до модернізації освітніх та робочих програм.  

mit6.png
bottom of page