Новини‎ > ‎

День відкритих дверей 6 жовтня 2018 року

опубліковано 7 жовт. 2018 р., 12:49 Александр Пупена   [ оновлено 8 жовт. 2018 р., 11:46 ]
    6 жовтня в НУХТ пройшов перший цього навчального року день відкритих дверей. Гості мали можливість дізнатися про ті компетенції, які можуть здобути студенти, навчаючись на факультеті АКС за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», умови їх навчання, про можливості активного відпочинку, та на власні очі побачити лабораторії нашої кафедри. Наші студенти продемонстрували свої професійні, творчі та спортивні здобутки, що були отримані під час навчання.
    Зокрема студенти 4-го курсу продемонстрували «Граючі роборуки», які зробили власноруч у студентському гуртку. От що розказує про це керівник гуртка, Віктор Сідлецький: "Великою перевагою в даному релізі (граючих робо-рук), це те, що вже грає дві руки. Також до досягнень можна віднести, що автоматизована система управління, дозволяє програти будь-який попередньо набраний музичний файл і збережений в текстовому форматі (в якому ноти відповідають позиції клавіші).
В подальшому хлопці постараються вдосконалити процес зчитування і обробки інформації, щоб програвати більш швидкі і мажорні композиції. Головне, що коли ми приступали до роботи, ніхто з нас не вмів грати на клавішних інструментах, та власне і на інших також. Та, як показала практика, хорошому автоматчику – це не перешкода. Так, що ми можемо пишатись нашими студентами, а в даному випадку особливо: Максим Куць (АК-4-2), Дмитро Майданець (АК-4-2), Євгеній Бондаренко (АК-4-4), Олексій Дібров (АК-4-4)"Усі бажаючі мали можливість пройти майстер класи по програмуванню портальних механотронних установок та розробки елементів інтелектуальних систем. Ми дякуємо усім гостям та організаторам дня відкритих дверей.


Завжди раді бачити Вас у нас на кафедрі. Приходьте, поспілкуємося. Comments